Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
#63660
Tak na černé metle nepoznáš nic.Možná by sis vystačil s clayem ten ti veme taky spoustu nečistot ale to už je pracnější.Záleží jestli chceš leštit .
Clay=leštění
Chem.dekont.=bez nutnosti leštění
#63661
Samotnou chemickou dekontaminací neodstraníš úplně všechno. Chemická dekontamince je spíš brána jako takový předstupěň před prací s clayem, usnadní ti práci s ním a nebude se tolik zanášet.

Pokud auto nikdy nebylo dekontaminované a chceš tomu dát lásku, zvolil bych kombinaci claye a chem. dekontaminace :)
#63663
clay delat nechci protoze nechci lestit, stim souhlasim se samotem0506, zatim jsem clay nikdy nepouzil. Nerikam ze by musel nejaky mering(nebo jak se tomu rika) vzniknou. Zvolim jen chemickou dek.
#63664
Trixe znám ale nikdy jsem sním nedělal ještě bych se mrknul na nějaké recenze nebo testy ve srovnání s jinými produkty.Potom bych se rozhodl.Ale na černé metle bych to neřešil až kdyby si to chtěl leštit tak bych udělal pořádnou dekontaminaci se vším všudy.
#63665
No pokud možno, vyhnul bych se produktům co jsou 2v1, je jasný že to je finančně náročnější, ale nejednou jsem tu četl, že výrobky fungují lépe samostatně. :)

Třeba odstraňovač poletavé rzi Bilt Hamber Korrosol je v pohodě a ještě je teď v akci na jednom webu s kosmetikou a hifi :D - 1l za 367Kč, s tím klidně dvě auta zvládneš :)
#63666
ano produkty znam. O tom Kerosolu vim. Primarna jsem, ale chtel zjistit ceho tam je vic, jestli jde nejak poznat na černé metle. Chci jen hladky lak ne jak smigrl bez pouziti claye... Chapu, že to nebude 100% staci 90% :D
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]