Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Luksakes
Super, moc díky za vysvětlení. Anglicky moc neumím, tak si to ještě nechám raději přeložit 😃.
Hledám právě nějakou dobrou leštičku ,která vydrží a s kterou nebudu muset auto leštit brusnou pastou xxx hodin , ale s rotačky mám pořád respekt, aby mi neudělala hologramy😃. A dvě leštičky se mi kupovat taky nechcou.

Ale dle recenzí to vypadá že půjdu do ní.Myslím si že chybu asi neudělám.

Ještě jsem se chtěl zeptat jaké kotouče k ní koupit? Vzít od rupesu nebo jsou nějaké vhodnější? Kupoval jsem dříve od chg hex a nebyli špatné. Pasty používám většinou menzerna 400, 2500 , 3500.

Díky za každou radu😉
Od HonzaD
Tak jestli LHR15 můžeš mít zachovalou od kamaráda za lepší peníz (jak jsi psal), tak bych do toho šel.

A kotouče / pasty. Obecně zkoušej a testuj, co chceš, skvělých past i kotoučů je mnoho. (Nejen) pro začátečníky jsem popravdě na orbitkách s velkým kmitem zastánce systému Rupes (a ne, fakt z propagace té značky nic nemám :D )
Za prvé je BigFoot system odladěn na velký kmit a za druhé je vše barevně odlišeno.
------------------------
michal95 píše:
08 úno 2020, 22:44
Čau, rád bych zapojil do diskuze. Vybírám taky novou leštičku ale jsem začátečník. Zkoušel jsem zatím kamarádovu DJ DaddyPro. Chtěl bych se zeptat -
1) jaký je rozdíl mezi nuceným a nenuceným orbitem?
2) je nějaký rozdíl v excentrickém a DA pohybu?
Uvažuji nad koupí Rupes BigFoot LHR15. Je to vhodné pro začátečníky?
Díky
Jednoduchý orbit/kmit = Single Action (ta sranda za 6 stovek co neudělá nic, prakticky podobné jak obyč vibrační bruska)
Nenucený orbit/kmit = Random Orbital Dual Action (často jen DA, během excentrického orbitu se unašeč může volně protáčet)
Nucený orbit/kmit = Gear Driven Dual Action (často jen Gear Driven, rotace unašeče je hnaná zároveň s excentrickým orbitem)
=> Excentrický pohyb vlastně mají všechny, ale často se v hantýrce myslí excentr = nenucený orbit, i když to není pravidlem.

Opakem excentrického pohybu je rotační pohyb.
Lepší? :smile:
Od bob
Zdar, chtěl bych ke svoji Buff Daddy pro(8mm) přikoupit leštičku s vyšším zdvihem za účelem zrychlení práce. Měl bych jít do 15mm nebo 21mm? Jde s tou 21mm leštit jednokrokově ,udělá se s ní obstojný finiš? Moje představa je přejet to kde to pujde větším zdvihem a pak to doladit tou 8mm na kterou mám i menší unašeč..
Od bob
Dobrá, tak pokus číslo dvě. Byl by někdo té lásky a napsal jestli má smysl ke zdvihu 8mm přikoupit 15mm?
Od bob
Mockrát děkuju! Tak v tom případě asi zkusím 15mm. Rotačka už mi teda taky začala vrtat hlavou,že by to asi byla správnější cesta, ale mám z ní docela strach.
Od bob
Tak jsem zjistil ,ze mam v okoli profika a domluvil jsem s nim skoleni takze by z toho ta rotacka nakonec mohla asi vyplynout! Tak mam radost ,ze budu moct nekoho zasypat otazkama:) Rotacku jsem teda uz zkousel ,ale kdyz clovek uplne nevi co a jak tak jsem to doposud radeji smeroval na ty excentry.
Od tomas-222
Ahoj Kluci
Jsem v lestickach uplny amater,ale uz me nebavi rozlestovat vosk rukou a hadrem a stejne ten vosk rukou nikdy tak nerozlestim.A ted dotaz planuji koupit Dodo Juice Buff Daddy 500W orbitální leštička nebo Dodo Juice Buff Daddy Pro 880W orbitální leštička nebo nejakou uplne jinou? da se s nima lestit i vosk nebo je to jen na lestici pasty?a popripade radu jaky lestici kotouc na rozlesteni vosku koupit?Moc dekuji za info,nanaseni vosku budu dal delat rucnim aplikatorem.
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]