Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Raziel
#64373
Mám Clover 15mm kopie rupesky mark 3 a jsem spokojený, lepší než dodo 880w co jsem měl předtím. Po stránce hluku i ergonometrie se mi zdá být lepší. Stála cca 3,5 dodání do týdne.
#64377
Čaute,

Chtěl bych poradit s výběrem nějakého miníčka 75mm . Líbí se mi rupes lhr 75e, ale ty prachy se mi dávat nechcou. Doporučìte něco obdobného za rozumnou cenu. Dik
Od HonzaD
#64380
1) levná varianta je aliexpress
2) Vyprodává se ZENTOOL ZEN-12EM, za 4 tis je slušná, mám ji cca 2 roky doma. Jinak je hlučná a vypínač je dost blbě udělaný, stačí o něj zavadit a vypne se.
3) trochu dražší je Shine Mate EX603. Jestli ti to rozpočet dovolí, šel bych do ní, z mého pohledu je zpracovaná trochu lépe. Rupes to samozřejmě není, ale na hobby použití rozhodně stačí.
#64383
Díky.

A jaké kotouče k malým leštičkám používáš? Někde jsem četl že rupes malé kotouče se hrozně trhají. Je to pravda? Můžeš kdyžtak něco doporučit?
#64613
Ahoj pánové,

vím, otázka tu bude po 100000.. Ale prosím zkušené a ostrilene borce o radu. Jakou lesticku pro zacatecnika, když nechci strojne rozlestovat cele auto, ale jen panely, kde jsou drobné skrabance a klasické vlásečnice nebo nějaké flastry. Ručně to zabere kupu času a rad bych si pomohl strojne. Nechci žádný aliexpress.. Díky všem za rady :thumbup:
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]