Leštičky, leštící kotouče, vysavače, vysokotlaké čističe, atd.
Od Raziel
Mám Clover 15mm kopie rupesky mark 3 a jsem spokojený, lepší než dodo 880w co jsem měl předtím. Po stránce hluku i ergonometrie se mi zdá být lepší. Stála cca 3,5 dodání do týdne.
Čaute,

Chtěl bych poradit s výběrem nějakého miníčka 75mm . Líbí se mi rupes lhr 75e, ale ty prachy se mi dávat nechcou. Doporučìte něco obdobného za rozumnou cenu. Dik
Od HonzaD
1) levná varianta je aliexpress
2) Vyprodává se ZENTOOL ZEN-12EM, za 4 tis je slušná, mám ji cca 2 roky doma. Jinak je hlučná a vypínač je dost blbě udělaný, stačí o něj zavadit a vypne se.
3) trochu dražší je Shine Mate EX603. Jestli ti to rozpočet dovolí, šel bych do ní, z mého pohledu je zpracovaná trochu lépe. Rupes to samozřejmě není, ale na hobby použití rozhodně stačí.
Díky.

A jaké kotouče k malým leštičkám používáš? Někde jsem četl že rupes malé kotouče se hrozně trhají. Je to pravda? Můžeš kdyžtak něco doporučit?
Ahoj pánové,

vím, otázka tu bude po 100000.. Ale prosím zkušené a ostrilene borce o radu. Jakou lesticku pro zacatecnika, když nechci strojne rozlestovat cele auto, ale jen panely, kde jsou drobné skrabance a klasické vlásečnice nebo nějaké flastry. Ručně to zabere kupu času a rad bych si pomohl strojne. Nechci žádný aliexpress.. Díky všem za rady :thumbup:
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]