Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner & Sealant

Odpovědět
Uživatelský avatar
vorlajz
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 24 zář 2016, 19:22

možná trochu odbočím... co na umělou kůži? :search:
Tom_
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 09 bře 2012, 09:52

Ahoj, dneska jsem konecne vyzkousil DODO cistic a impregnaci na kuzi a musim rict ze vysledek fakt TOP, auto ma najeto 108tkm, ale sedacky uz byly pekne leskly. Cekal jsem ze to bude poznat, ale ten rozdil mezi vycistenym a nevycistenim, je brutalni. Nechapal jsem co na tom mikrovlaknu je vsechno za bordel. Jen mam takovy dotaz, nastrikal jsem sealant na kuzi, rukou pekne vmasiroval, nechal zaschnout ale misty mi to nechalo takovy stopy "fleky" ktere jdou trosku videt. Zatim jsem nepouzil slona, cistic jsem redil tak, ze jsem lehce nastrikal na kuzi a pak nastrikal i trosku vody na to, aby se to spojilo a pekne to bylo mokre. Vysledek super...ale ten sealant me trosku mrzi, jestli to teda nemam radsi jeste prejet slonem, nebo nepouzivat ruce, nebo cim to mohlo byt

Diky


Na te prvni fotce jdou videt ty mapy/hologramy z toho aplikovani selantu
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

sael není potřeba masírovat do kůže jako slona ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Ja pouzivam na sealat obycejny bily mikrovlaknovy aplikator. Je na nem videt, zda si byl dukladny a sedacky poradne vycistil

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Obrázek
jaujcik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 26 čer 2017, 11:06
Bydliště: Praha

pridavam aj ja svoju fotku. cistenie super, no co ma sklamalo je balenie. u cistica sa mi prevratila flasticka a o vikende vtiekla polovica flasticky na podlahu. :(

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ako casto je potreba cistit a hlavne nanasat sealant? Najazdim malo ale je to cabro tak obcas mi to trosku navlhne / zaprasi sa?
Da sa nieco spravit s tou spalenou zvraskavenou kozou?
Fiat Barchetta 98*
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Čistit je vhodné tehdy, kdy se ti zdá kůže už špinavá. Nedá se říct přesně za jak dlouho.

To máš jako s vnějškem. Za jak dlouho je vhodné umýt auto? 1, 2, 3 dny? Týden? Dva týdny? Není na to jednoznačná odpověď.

Vždy po vyčitění je vhodné aby se nanesl i sealent aby kůži ochránil.

Ta popraskaná kůže lze pouze renovovat. Brousí, barví se to a zakonzervuje. V detailingshopu je možnost si namíchat barvu a pokusit se to opravit sám doma. Já většinou takové věci svěřuju lidem, co se zabývají renovací kůže.
Matej
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 04 pro 2016, 00:04

Na riedenie 1:1 tohto produktu ste pouzivali destilovanu vodu alebo normalne vodu z kohutika?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Destilku mas jistejsi. Ja destilkou redim uplne vsechno krome exterierovych APC.
jaujcik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 26 čer 2017, 11:06
Bydliště: Praha

Mam otazocku, aj ked mozno blbu ak cleaner nariedim 1:1 s destilkou, ako dlho vydrzi nariedeny?
Nedegraduje casom??
Fiat Barchetta 98*
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vůbec nic se nestane :-)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět