«░░☺►Fóbie Třetí, Sharan a Hliník?◄☻░░»

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Hmm, hmm, hmm dneska umyto. Od první vrstvy vosku to je 5 měsíců a něco, od zbylejch dvou to je něco přes čtyři. Vosk na bocích v celkem slušný kondici, ale střecha s kapotou docela KO. Jako ještě něco tam je, ale málo malinko, tak jsem střechu s kapotou nakrmil BSD. Oběhl jsem auto takovou tou klasikou - plasty, gumy, okna. Nakonec jsem se pustil do „testovací“ aplikace Gtechniq G5. Abych netroškařil, tak jsem se vrhnul rovnou na celý čelní sklo. Příprava byla jednoduchá - po mytí jsem okno utřel čistou ipou. Bohužel jsem neměl ani papírový utěrky na rozleštění ani odličovací tampony na nanesení, tak jsem vzal toaleťák :mrgreen: G5 má konzistenci asi jako řídkej jogurt, takže aplikace samotná byl zážitek. Tak nějak jsem to napatlal na sklo (tochu jsem se polil právě díky tý konzistenci). Pravděpodobně jsem toho dával zbytečně moc. Neznaje „návodu“ na webu Gtechniqu, nechal jsem zavadnout a jal se rozlešťovat. Bohužel i kdybych ho znal, tak by mi byl platnej asi jako sáňky v létě. Rozlešťování byl zážitek za všechny prachy. Pořád to dělalo šmouhy, ať jsem to rozlešťoval po minutě, dvou od nanesení nebo po dvaceti. Nakonec jsem to nějak uválčil, tak snad to bude dobrý, beze šmouh a bude to fungovat :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
meiki
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 28 led 2014, 20:11
Bydliště: Beroun

Odličovací tampony na aplikaci G5 pro příště velice doporučuji, budeš mít minimálně poloviční spotřebu. Toaleťák toho vtáhne do sebe zbytečně moc a když už je moc vlhký, tak se začne drolit. Hlavně odličovacím tamponem uděláš mnohem tenčí vrstvu, která jde lepé rozleštit. Jednou už jsem musel sáhnout taky po toaleťáku :D A neboj i po takové krkolomné aplikaci bude fungovat dokonale.
Všechno jde, jen malé děti se musí nosit.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

no jooo, jenom ty šmouhy, co na mě dneska za tmy při osvícení protijedoucíma, vylezly :crazy: :lol: Snad se to ještě nechá rozleštit. Nebo až bude hezky, tak dám druhou vrstvu a pod tou se to rozleštit určitě nechá. Doufám :mrgreen:

Naposledy upravil(a) BigBang dne 01 bře 2015, 11:49, celkem upraveno 1 x.
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Doleštit to jde bez problému... Já když to dělám už mám postup, vím pod jakým úhlem na to koukat resp. jak dlouho tu část leštit, takhle to budeš mít těžší.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Rozlešťoval jsem to snad hodinu :D asi jsem toho dal moc :? ale tváří se to, že to funguje, tak uvidíme. Dneska to nepoladím, protože tu od cca 11h sněží :lol:

BTW: vidíte video v mým předchozím příspěvku?

//EDIT:
nevidíte, protože jsem blbec a dal jsem celej link :mrgreen: teď už je to opraveno ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Pozejtří plánuju trochu omydlit vozidlo neb vrstva prachu už je obrovská a ostřik wapkou moc nezabírá a protože Gtechniq nefunguje jak za mlada (dával jsem ho v říjnu), tak když bude čas obnovím i vrstvu na oknech a natočím nějaký videjko jak na to :D

edit: tak z časových důvodů přesun na neděli (má taky svítit slunko) :)
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Taky jsem mimo leštění světel umyl auto a konečně otestoval wapku :D Wapka wapkuje, pěnovací nástavec bude stát za vyliž, ale s tím se počítalo :D Jen jsem tak na test nalil do pěnovače trochu šamponu a dolil teplou vodou. Normálně pěna jako máslo :mrgreen: Ne, prostě jenom mydlinky a ještě trochu. No aspoň jsem auto trochu namočil. Pak klasika ostříkat a dva kýble. Všechno OK až na mytí na přímém Slunci a následné sušení. Kapánek jsem si nadělal škrábanečky na kapotě, když jsem se jí snažil doslova vydrhnut do sucha, já vůl :dash: Aspoň budu mít zase co dělat :mrgreen:

oplach


umyto (krátká expozice, pozůstatek z pokusů o focení zatmění v průběhu mytí) :smile:







bonus




BTW: už jsem zjistil, že rajče zavedlo funkci „trvalý odkaz“, takže fotky by už neměly mizet :clap:

EDIT: tak ta super funkce je uplně na dvě věci, jelikož to hází odkaz na tu klasickou jejich galerii, takže to forum neumí zobrazit :roll:

EDIT2: opravil jsem to a snad to nemude mizet, ale vkládat to je voser a je to neskutečná banda volů v tom rajčeti...
Naposledy upravil(a) BigBang dne 22 bře 2015, 22:55, celkem upraveno 4 x.
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

ale teď ti pro změnu nefungují fotky vůbec :( :D

EDIT: už to vidííím :D :thumbup:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Co to zatmění slunce? :-D
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

to je přece ten bonus :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět