Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Od soray
Praha OMV na Plzeňské ve směru na Zličín (http://mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=132935920@y=135889920@z=16).
Na tuhle wapku jezdim uz leta, protoze to mam kousek od baraku. Jsou tam programy na naneseni peny, tlakove myti se samponem, tlakovy oplach cistou vodou, naneseni vosku ( :D ). Celkem solidni tlak wapu. Cena 10 nebo 20 Kc, vydrz odhadem 3 minuty za 20 Kc (to by mohlo byt lepsi). Lze doporucit, i kdyz urcite nepatri k nejlepsim.
Od pásovec
Skvěle se meje na Barrandově na pumpě Lukoil. Extra silný tah, který opravdu meje. Horší je to s cenou. Minimum na jeden oplach 20Kč. Zakuji může napsat, jak tam rozšlehal kýbl :D
Od soray
Male info k wapce na Plzenske, o ktere jsem psal vyse. Pokud tam pojedete, tak nejezdete do praveho boxu. Wapka nyni funguje nejak spatne, strika pulzne a skoro se s tim neda nic umyt :roll: Lepsi je tedy pockat na uvolneni leveho boxu a pravy prenechat nebohym nedockavcum :twisted:
Od Jawasystem
Výborná je Benzina

Argentinská
170 00 Praha-Holešovice

Jezdím ještě na Butovice do OMV (viz víše)
Tato (Benzina) je výrazně lepší: mnohem větší box, tlak vody-narozdíl od OMV vždy fungující všechny programy a hlavně-déle stříká (od 10,-)
Od Caverna
Jo jo ta banzina je dobrá,hlavně si tam člověk muže jít načepovat vodu přímo v mycí lince je kohout.S lidma se tam dá nechat domluvit což se moc nestavá ;)
Od pásovec
Chtělo by to nějaký poznávací znamení mezi sebou, už jsem tam jednou potkal červeného megana, jak suší ručníkem. Snad se ozve :)
Od mathyas
Taky jsem tam už 2x stavěl abych přepláchl mazla :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 42
MB SL500 "žehlička"

Co dodat. Perfektní. Úžasné a[…]

Díky, žádný zázrak jse[…]