Bezkontaktni myti

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
fery
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2015, 09:12

Zdravím, nemá někdo zkušenosti nebo názor na systém CarWash /www.cwplus.cz.Mají provozovny Jindřichově Hradci,dále Kolín, Nymburk,Mladá Boleslav.Jedná se mě spíš o zimu.Je tam asi 6 programů.Kosmetika Nerta,prý je PH neutrální.Od toho vosku bych asi moc nečekal,ale nemůže tospíš uškodit?Nebo si to tam jen opláchnout ? Mají prý změkčovanou vodu.Jezdím často okolo a jde mě spíš o zimu,opláchnout největší bordel. Dávají tam do posledního oplachu nějaký sušící prášek.Jinak si to meju vklidu před barákem.A ještě bych měl rád trochu jasno s mytím v zimě.Nějak to může poškodit lak? Samozřejmě bych to nemyl v -20,ale když je -3 a hned múžu zajet do garáže kde je +15 a tam to v klidu osušit.Dík za názory
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Co vím,tak pokud je slušné počasí,v Kolíně mají celkem dost plno,takže to asi tak špatné nebude.....já tam osobně ovšem nebyl.
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
fery
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2015, 09:12

Mě spíš jde o tu zimu,jesti použít ten jejich šampon a vosk,nebo to tam jen ostříkat od soli a případně ten sušící program
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

jeden můj zákazník tohle mytí navštěvuje velmi často a prý paráda
asi mají PH neutrální věci vosk mu stále drží :smile:
fery
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2015, 09:12

Nevím jestli to můžu psát sem,ale mohl bych se zeptat Martine co děláš? Jsem z Jilemnice takže to není tak daleko.Lakírničinu náhodou neděláš? Dík Fery
Odpovědět