Co s kamionem?

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Lukašu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 28 led 2016, 19:58
Bydliště: Kousek od Ostravy

na vazelínu kolem točny je nejlepší fakt nějaký benzínový čistič a hadříky....(a klasická špachtle kterou to setřeš nahrubo)....já požíval technický benzín na vazelínu a na mastnotu a rám se mi nejvíce osvědčil MILIT a třeba i ten servošampon....ale je to odmaštovač jako kráva!!! doporučuji MILIT a třeba nějaký obyč šampon s voskem..

na leštění hliníku jsou nejlepší přípravky od ALCOA (dělají luxusní kované hliníkové disky na Kamiony-ale i na Lamborghini :) )

leštění hliníku je běh na dlouhou traŤ a mi osobně trvalo 1kolo=1 den!!! ---ALE stojí to zato!!

nějaké přípravky na hliník mi zbyly..kdybys měl zájem..něco bych našel...
Petula.Sk
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 16 led 2021, 23:32
Bydliště: Šumperk

Ahoj pánové, jak na tahači děláte střechu? Myslím, co se přístupu týče.
Lukašu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 28 led 2016, 19:58
Bydliště: Kousek od Ostravy

Petula.Sk píše:Ahoj pánové, jak na tahači děláte střechu? Myslím, co se přístupu týče.
Ahoj, posledni dobou delam celkem casto tyto auta,nejlepší je mít nekoho k ruce a vysokozdvizny vozik(Desta) a stát na paletě a mít možnost s obou stran, a dostaneš se krásně kamkoli.
Druhá moznost je sklopit kabinu a delat to ze žebříku,popř si najet k nějaké rampě kde se na to pohodlně dostaneš.
Ty střechy (hlavně u aut z lomu jsou mazec) Obrázek
Odpovědět