Nováček, pomoc s výběrem produktů :-)

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
Schavi
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 29 čer 2015, 10:46

yankee31 píše: 22 led 2020, 08:07 nové to sice je, ale člověk si to nevyzvedává hned za vraty výrobní linky. takže rada, že je to nové a nemusíš s tím dělat vůbec nic, je dost mimo Obrázek
Tak byl rád, že prodal, takže proč ještě snaha o radu ohledně laku atd :rolleyes:
CHEeSE951
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: 23 úno 2018, 18:19
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

V interiéri si vo väčine poradíš s nejakým APC nariedeným podľa potreby a sily znečistenia. A na ošetrenie je tu tiež veľa vlákien kde sa dočítaš o rôznych produktoch. Ja používam nesmrteľnú klasiku Poor Boys Natural look.
Uživatelský avatar
3dclub
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 80
Registrován: 28 led 2019, 19:59
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Na tu karnaubu od Meguiar's se vykašli, mám jí a cca po měsící byl vždycky vosk mrtvej, nevím jak to dělá ostatním, ale já to zkoušlel jak s podkladem tak bez. Teď používám Bilt Hamber speed-wax a spokojenost :)
Jako lubrikaci pod clay bych vzal Dodo Juice Born slippy koncentrát, z koncentrátu toho uděláš víc a ušetříš, za mě funguje skvěle.
Co se týče odstraňovačů poletavé rzi, tak včechno funguje poměrně stejně. Hodně známý a osvědčený je Bilt Hamber Korosoll, určitě mrkni :)

Ale jak už tu bylo psáno, clay po tak krátké době pravděpodobně ještě nebude potřeba a stačila by jen chem. dekontaminace. Soustředil bych se na co nejšětrnější mytí, grit guard, nějaká pěkná rukavice :)
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Je bych doplnil, že zdejší blog je moc fajn zdroj informací: https://www.detailingblog.cz/detailingove-vybaveni/ Možná jej znáš, možná ne. Pročti, užitečných článků je tam spousty.
Schavi
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 29 čer 2015, 10:46

Vosk jsem nakonec neobjednával. Už jsem chtěl zkoušet nové hračky, ale vzhledem k tomu, že na to tento víkend nebude čas, ještě promyslím, co zvolit. Ono se to všechno pohybuje cenově podobně.
Nad APC jsem uvažoval už před tím, takže jsem ho koupil. Clay-měkký i lubrikaci jsem vzal nakonec DJ. Poorboys natural look zatím nemají skladem, ale interiér ještě nějakou chvíli bez údržby vydrží. Jezdím z 90% v autě sám. Manželka do toho nechce ze strachu ani sedat :smile: Navíc našla účty za přípravky a tak nějak se mnou moc nemluví no :unknw: Měli jste to doma taky tak, když jste začínali?
Schavi
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 29 čer 2015, 10:46

HonzaD píše: 22 led 2020, 11:15 Je bych doplnil, že zdejší blog je moc fajn zdroj informací: https://www.detailingblog.cz/detailingove-vybaveni/ Možná jej znáš, možná ne. Pročti, užitečných článků je tam spousty.
Tady jsem nebyl. Díky za doporučení :thumbup:
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Schavi píše:Navíc našla účty za přípravky a tak nějak se mnou moc nemluví no :unknw: Měli jste to doma taky tak, když jste začínali?
Ne, ja kdyz holkam reknu co to stoji, tak cekaj, ze za ne o to vic utratim na rande :D
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

v životě bych nepřiznal co to stálo, nejsem blázen :smiley:
Schavi
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 29 čer 2015, 10:46

Tak samozřejmě jsem nepředpokládal, že půjde domů přes garáž. Málokdy tam chodí. Vědomě bych jí to nikdy neukázal. Už byly narážky na pěknou drahou večeři atd.. :rolleyes:
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Tobe holka vycita, zes ji vzal na peknou veceri?! :mrgreen: vymen ji :D
Odpovědět