Auto Finesse Total Interior Fabric & Upholstery

Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jistě jste již zaregistrovali, že jsme rozšířili naši nabídku o další velmi zajímavou značku - Auto Finesse. U nás jde o značku poměrně málo známou, nicméně v zahraničí si její produkty postupně získávají velmi dobrou pověst.
Jako první se mi do ruky dostal čistič interiéru Auto Finesse Total Interior Fabric & Upholstery. Jak již název napovídá, excelovat by měl především v čištění látkových čalounění a koberců. A nezklamal.
Na začátku tento produkt (stejně jako další produkty značky) zaujme balením. Láhev má zajímavý design a hlavně - je velmi kvalitně zpracovaná s výborným rozprašovačem, který umožňuje velmi přesné a jemné dávkování. Obsah láhve je 500ml.

Obrázek

Nyní k samotným testům. Interiér jsem díky nedostatku času delší dobu nečistil, měl jsem tedy vytipovaná nějaká místa na test :-)
Začneme stropem, na které byly šmouhy od prachu
IMG_1518.JPG
Stačilo lehce postříkat přípravkem, párkrát přejet kartáčkem a po vyschnutí strop vypadá takto
IMG_1525.JPG
Další na řadě byla opěrka mezi sedadly. Ta u mne poměrně hodně trpí, protože v pražských kolonách jí hojně využívám :-) Dlouho jsem ji nečistil (kolega to komentoval slovy "to je kentus" :mrgreen: ), takže jsem byl zvědav, jak si s ní Total poradí. Opět stačilo lehce nastříkat přípravkem, nechat chvíli působit a vykartáčovat. Výsledek? Jako nová, tedy alespoň ta vyčištěná polovina :-)
IMG_1528.JPG
Něco podobného mne čekalo ve dveřích. Čalounění jsem vyčistil stejným způsobem jako středovou opěrku. U plastů jsem přípravek nastříkal na hadřík a plasty vyčistil takto navlhčeným hadříkem. Opět spotřeba minimální, plasty jsou po vyčištění pěkně čisté s matným povrchem.

Dveřní výplň před
IMG_1519.JPG
Dveřní výplň po
IMG_1520.JPG
Detail u vyčištěného madla
IMG_1522.JPG
IMG_1521.JPG
Poslední, zatěžkávací zkouškou bylo čištění koberce. Zde už to chtělo přípravku o něco více, výsledek po vykartáčování výborný
IMG_1527.JPG
Závěr
Na test tohoto produktu jsem byl velmi zvědavý, jelikož tato značka, resp. její produkty pro nás byly velkou neznámou. Total Interior Fabric & Upholstery rozhodně nezklamal, hlavně bych vyzdvihl jeho výbornou schopnost čistit látková čalounění, která i pěkně oživí. I ostatní povrchy čistí velmi dobře, za dobu testování jsem nenarazil na místo, se kterým by si neporadil. Vůně je jemná, spíše neutrální.


Co se líbilo:
+ Výborný účinek na látkovém čalounění
+ Velmi dobré čistící schopnosti plastů, pryží a displejů v interiéru
+ Velmi kvalitní rozprašovač
+ Malá spotřeba přípravku
+ Pěkný design láhve
+ Příznivá cena


Co se nelíbilo:
- Láhev je poměrně vysoká, je problém ji umístit do některých detailingových brašen


Celkové hodnocení: Výborný
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Vypadá to dobře ;) Budou další testy věcí od AF :?:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Je to v plánu ;) Na cestě k nám je plno věcí na sklad, já už netrpělivě čekám na Mint Rims, který bude zřejmě další vlaštovkou v testu.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Super ;) Je fakt že že na AF jsou super reference snad na všechno. A musím říct že se mi to líbí čím dál tím víc ;)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Taky už to pročítám delší dobu a vypadá to hodně zajímavě. Jsem zvědavej na Mint Rims, údajně by se měl vyrovnat Autobahnu.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Další test je tu: AF crystal glass cleaner. Libovka :D Super se s nim pracuje, příjmná vůně, žádný čmouhy. To stačí ne :mrgreen: :lol: Jo a verze 250ml se vejde všude :lol:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Fajn, tak ještě Rejuvenate, Revive a Lather :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Hezký, jak je na tom v porovnání třeba s Valetem int.APC nebo green cleanem?
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

A me by zajimalo trosku mimo tema, jake kartacky pouzivas? Diky :-)

Produkt vypada dobre, asi ho vyzkousim :-)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Používám kartáček od Colourlocku :-)
http://www.detailingshop.cz/osetreni-ku ... erier.html
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět