Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
Od nexus_cz
Ahoj, bohužel se zima blíží a tak je aktuální otázka co do ostřikovačů.. moje požadavky jsou jasné:

a. Aby v nádobce + hadičkách nezmrzla
b. Aby čistila a nedělala na skle bílý povlak
c. Aby nestála majlant
d. Výhodou by bylo, aby byla již namíchaná

Před třemi lety vyšel v Blesku (beru s rezervou) test zimních kapalin do ostřikovačů a vyhrála ta z Lidlu, bohužel už si nepamatuji jak funguje.. můžete mi někdo doporučit konkrétní značku, jde mi opravdu o to, aby nedělala na skle neplechu a nezmrzla při rozumných teplotách (myšleno asi do -20°C, fuj). Měl jsem teď Carlson nebo co to bylo a to bylo šílený, sklo mělo na okrajích (kde stěrač nedosáhne) úplnej bílej film.

Obrázek
Od Tom
mě se zvedá kufr z těch příchutí, takže už jedu jen screenwash a v mrazech ten -80 :)
Jestli ta pětilitrovka funguje dobře, tak to nemusí být špatná volba. Když to namíchám 1:3, tak je směs do -15°C a mám 20litrů, v ceně 20,- Kč za litr. Tak dobře nevychází ani sheron a možná by to vyšlo na celou zimu. Teď ještě, jak se na to tváří DJ s. glass sealant.
Ten glass sealant by mě taky zajímal
Při jízdě, když fouká vítr, tak je teplota nižší.
Ale já stejně moc neostřikuju, to snad radši umeju :mrgreen:
BigBang píše:po jistejch zkušenostech bych na míň (resp. víc) jak -25 nemíchal... jednou jsem měl -20 a při jízdě po městě v -15 mi zmrzla na skle :lol:
Vycházím z toho, že to nebude taková srač... jako v tescu. Ale i při vyšší koncentraci vychází pod 30,-k. A pokud se to bude chovat slušně k sealantu, tak není co řešit.
Od Tom
no slušně k sealantu, žádnej neni slušnej, ale dodáckej je udávanej jako opravdu odolnej, vyrží to. Zkoušel jsem ho několikrát všude možně a ten rok udělá.
Tak dnes jsem vycuc litr Screenwashe a dolil ten koncentrát do -80. Naředil jsem to cca 1:1 a na Sorayovu radu přidal Borna. Samotnej koncentrát nesmrdí málo, ale na naředěným roztoku to není znát :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]