Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
#60354
Ahoj Kluci
Všiml jsem si pod zářivkama v garáži,že mám na střeše vlásečnice po mytí auta. Na venkovním světle to vidět nejde.Myslíte,že to půjde pryč jen ručním leštěním a leštěnkou Dodo Juice Lime Prime Plus Medium Cut Polish nebo Dodo Juice Lime Prime Lite Cleaner Glaze?Nebo to bude nutné přejed strojově?Diky moc za radu a za odpověd Tomáš
#60359
Strojove to nutne nebude, ale lestickou to mas hotove doslova za par hodin (2-3), protoze fakt staci udelat jeden pass finisovaci pastou a ty drobnosti jsou pryc. Rucne to je na cely den s nejistym vysledkem (nezkousel jsem to, idealni asi budes mit to zkusit na kousku a uvidis, ale nezapomen odmastit, vsechny Lime Prime hodne kryji)
#60376
na vw a ještě k tomu bílé by to mohlo jít zaplnit nějakým limeprime a nebo jinou leštěnkou i ručně, přesto bych si radši s připraveným autem někam zajel a nechal přelíznout strojně, za hodinu odjíždíš a nemusíš to šudlat ručně půlden. A nebo se na bílé na to vykašlat úplně, stejně je to vidět jen pod oranžovým světlem večer. Jako "detailer" bych ti měl asi poradit, že to musíš vyleštit, ale jako člověk fakt u bílé nevidím potřebu to hrotit. Za denního světla na bílém laku je stejně houby vidět a při slunci to vypaluje oči než najdeš vlásečnici :D
#63385
Ahoj, trošku rozšířím toto téma. Chtěl bych auto vyleštit po špatném mytí, je tedy plné vlásečnicových škrábanců - vidět jsou na denním světle. Vzít jsem to chtěl jednokrokově a pak dát vosk. Leštit budu s orbitální leštičkou která má možnost nucené rotace.

Po pravdě si ale nevím rady mezi dvěma variantami :
1. Použít pastu Rupes UHS s jejich UHS kotoučem. Bohužel jsem nikde nenašel větší množství aktuálních recenzí a také nevím, jak si bude rozumět s menším výkmitem mého stroje.

2. Použít Scholl s20, buď na zeleném dodo, nebo žlutém Rupes/3m.

Po odmaštění jsem měl v plánu nanést Soft99 Fusso.

Případně zda nepoužít místo výše uvedeného jen jeden krok, a to Dodo need for speed, s nějakým tvrdším kotoučem, ale předpokládám, že výsledek by nebyl stejně kvalitní.

Díky za rady a postřehy!
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]