Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Uživatelský avatar
Od BigBang
#2561
nedávno jsem si všiml modrých uživatelů - nováčků, celkem mě to překvapilo, protože maj hodnosti, kdežto my ostatní, dříve registrovaní, jsme jen zelení a bez hodnosti... nějakej rozjezd nový databáze uživatelů nebo nějaký upgrady fora??? jen taková moje (možná i více lidí) otázka :D ;)
Uživatelský avatar
Od soray
#2565
Pořád se něco děje, jen některé věci nejsou tak vidět ;) Hodnosti se řeší, v první řadě jsme se zaměřili na nováčky, kteří mají do začátku některé funkce omezené a plný přístup se aktivuje po dosažení určité aktivity. Další hodnosti jsou v řešení (opět podle aktivity) a až budeme mít vše odladěné, vše bude zveřejněno :-)

Cílem našeho snažení je podpora aktivních uživatelů, kteří sem nejen přijdou načerpat informace, ale také cenné informace poskytnou ostatním. Chtěl bych, aby odměnou bylo např. i cenové zvýhodnění na eshopu ;)
Uživatelský avatar
Od Kmoda
#12227
Mám takový dotaz,když chce nově příchozí čerpat informace,musí se registrovat? Jelikož jsem koukal do seznamu členů,nebo jestli chcete registrovaných a byl jsem překvapen,že je zde asi 583 registrovaných uživatelů a z nich skoro 300 nemá žádné příspěvky,dokonce jejich poslední návštěva je stejný den jako registrace a u některých jsou to již roky,takže nejen že nepřispívají ale asi ani nečerpají žádné informace. Nestálo by za to to promazat?
Uživatelský avatar
Od Mr.Bean
#12229
Nevím jak tady, ale na některejch jinejch fórech nevidíš bez registrace přílohy (fotky apod).
Uživatelský avatar
Od soray
#12230
Není třeba se registrovat, návštěvník vidí vše, jako registrovaný. O nějakém omezování ani neuvažujeme. Myslím, že toto je pozůstatek jedné dřívější soutěže, kdy se sem registrovali lidé jen za účelem dání hlasu.
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]