Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Uživatelský avatar
Od BigBang
#2561
nedávno jsem si všiml modrých uživatelů - nováčků, celkem mě to překvapilo, protože maj hodnosti, kdežto my ostatní, dříve registrovaní, jsme jen zelení a bez hodnosti... nějakej rozjezd nový databáze uživatelů nebo nějaký upgrady fora??? jen taková moje (možná i více lidí) otázka :D ;)
Uživatelský avatar
Od soray
#2565
Pořád se něco děje, jen některé věci nejsou tak vidět ;) Hodnosti se řeší, v první řadě jsme se zaměřili na nováčky, kteří mají do začátku některé funkce omezené a plný přístup se aktivuje po dosažení určité aktivity. Další hodnosti jsou v řešení (opět podle aktivity) a až budeme mít vše odladěné, vše bude zveřejněno :-)

Cílem našeho snažení je podpora aktivních uživatelů, kteří sem nejen přijdou načerpat informace, ale také cenné informace poskytnou ostatním. Chtěl bych, aby odměnou bylo např. i cenové zvýhodnění na eshopu ;)
Uživatelský avatar
Od Kmoda
#12227
Mám takový dotaz,když chce nově příchozí čerpat informace,musí se registrovat? Jelikož jsem koukal do seznamu členů,nebo jestli chcete registrovaných a byl jsem překvapen,že je zde asi 583 registrovaných uživatelů a z nich skoro 300 nemá žádné příspěvky,dokonce jejich poslední návštěva je stejný den jako registrace a u některých jsou to již roky,takže nejen že nepřispívají ale asi ani nečerpají žádné informace. Nestálo by za to to promazat?
Uživatelský avatar
Od Mr.Bean
#12229
Nevím jak tady, ale na některejch jinejch fórech nevidíš bez registrace přílohy (fotky apod).
Uživatelský avatar
Od soray
#12230
Není třeba se registrovat, návštěvník vidí vše, jako registrovaný. O nějakém omezování ani neuvažujeme. Myslím, že toto je pozůstatek jedné dřívější soutěže, kdy se sem registrovali lidé jen za účelem dání hlasu.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]