Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.

Jak se vám líbí nové fórum?

Líbí
10
71%
Nelíbí
4
29%
Od BigBang
Jj, akorát prostě netrkne do očí. Na druhou stranu tu je boční panel s novýma příspěvkama :idea:

Jo a nedělejte ze mě blba, češtinu tam samozřejmě mám. Taky než jsem dopsal ten předchozí příspěvek, tak se v podstatě všechny názvy bočních lišt postupně přeměnily do češtiny :D
Od soray
Přidána nová funkce, která při zakládání nového tématu zkontroluje Předmět a nabídne podobná/shodná témata místo založení nového.
bbcheck.png
Piškot se to líbí
Od Helmut
Také se přikláním k prosbě o výraznější odlišení starších a nových příspěvků (obzvlášť na mobilu se to téměř nedá rozeznat)
Od Bart.08
ocenil bych někde po ruce tlačítko "Nepřečtené příspěvky", protože tím jsem se orientoval já :D ale to je asi taky otázkou šablony a moc s tím hýbat nepůjde ... za mě jinak OK, jen se to chce rozkoukat a zorientovat :)
Od Feryy
Mě se líbí, hlavně mobilní verze, že existuje. Čeština se snad povede časem doladit :) Ale také bych ocenil přímé tlačítko na nové příspěvky. Třeba tahkle :)
Obrázek
Od soray
V tom vyjížděcím menu nestačí? To je nyní funkční na desktopu i mobilní verzi. Přidat nahoru další tlačítko nebude tak jednoduché, jak to vypadá.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]