Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Uživatelský avatar
Od soray
#55741
Dnes jsme upravili ceny Dodo Juice dle nového ceníku na rok 2017. Věřím, že u spousty produktů budete příjemně překvapeni :)
Uživatelský avatar
Od Piškot
#55742
Já tedy ne, v akci se slevou 15% a ještě svýma Slezáka jsem měl glass za 740, a teď je s moji slevou za 688 :-(
Uživatelský avatar
Od soray
#55743
Přiznám se, že jsem sám překvapen, jak Dodové ceny některých produktů snížili. Každopádně my máme nakoupeno ještě za staré ceny a prodávat budeme už za nové - nejsi v tom sám, kdo tratí. U většiny produktů jsou rozdíly menší.
Uživatelský avatar
Od soray
#55747
Já už jsem zvyklej :) Já Piškota naprosto chápu, taky bych mě to štvalo, na druhou stranu bychom na ceny nemohli šáhnout nikdy - vždy bude někdo, kdo objedná těsně před nebo těsně po změně a může se ho to negativně dotknout :blush:
Od Napster
#55751
Na druhou stranu je to o 50kc. Ja chtel naskladnit ramecky kolem radia RNS510 do Octavie 2. Cena 480kc. Nez jsem se k tomu dostal,tak cena 1500kc!!! Jinak je super,ze shop je schopen jit s cenou dolu,ackoliv by nemusel a mohl byt vyssi zisk. :clap:
Uživatelský avatar
Od Piškot
#55759
Jde přibližně o 163 Kč, ale to je jedno. Jsem taky rád, že ceny jdou dolů, ale pro mne by to bylo výhodnější si to koupit po. Já to samozřejmě přežiju, a stejně tu utratím další peníze ;)
Celkově to mělo být takové "popíchnutí" ;) :thumbup:
Uživatelský avatar
Od Mr.Brain
#55762
Taky jsem si všimnul, ale v celkovém součtu se pro mě cena po slevě od Doda pohybuje nad úrovní ceny, za kterou jsem to objednal :D Každopádně fajn pro rok 2017, až člověk bude něco objednávat.
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]