"dragon" ValetPro dragons breath

Údržba všech typů disků kol a pneu.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ukázka aplikace přípravku-konzistence hustá jako soplík, tudíž se nehodí na lak,
avšak na kola je to nejlepší volbou
z důvodu právě hustější konzistence.
Po nastříkání doporučuji rozetřít štětcem a obejít všechna kola, poté opět již podruhé rozetřít štětcem a důkladně zažraný železný prach z brzd rozrušovat štětcem.
Po tomto kroku následuje krok poslední a to oplach a současné poslední rozrušení štětcem.
Po tomto postupu je většina až všechen prach odstraněn bez námahy a především bezpečně i z nedostupných míst disků.

Nedoporučuju pracovat na přímém slunci. Při práci v teplejších prostorách doporučuji dělal současně jen 2 kola-jinak by hrozilo zaschnutí přípravku a to je nežádoucí!

Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pěkný :thumbup: S tou konzistencí musím souhlasit, je to něco za něco.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

Ako nanáša sa blbo pomocou rozprašovača to je fakt ale inak si plní úlohu na jednotku, ja som s ním fakt spokojný odkedy ho mám :-)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Chci se zeptat, je to to samé co ironX jen to má hustější konzistenci, nebo je "dragon" v něčem lepší?
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Řek bych že je to +- na stejno s funkčností. Možná Dueller mi vzal i trochu asfaltu, když sem čistil kola na Medvěda
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Myslim ze vsechny kovozrouti na tom s ucinnosti budou +/- podobne (nicmene kdysi jsem na par testu koukal a vetsinou do dopadlo tak, ze original, tedy Iron X na tom byl nejlip, ale celkove to bylo vyrovnane).

Dulezite je nechat Iron X/VP DB/... delat jejich praci, tzn. aplikovat az na zazrany brzdovy prach, tzn. predcistit (treba blue gel -> blue gel -> tardis -> fallout remover).

Je to nejrychlejsi a nejlevnejsi, vzdycky me na youtube dostane kdyz nekdo vycaka 5 eur woth of Iron Xu na spinavy kolo, kde 70% te spiny by sundalo obycejne APC, 80% cistic na kola a 90% blue gel.

Zbylych 10% uz je asfalt a brzdovy prach a spotrebujes toho mnohem min; coz se myslim u produktu, ktery je zcela nejdrazsi celkem vyplati, ne?
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přesně tak. Proto dělám kola vždy od nejlevnějších prostředků po nejdražší. Vap-apc-W5-Blue Gel-Iron.
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Tak tak, co nedá dole bilberry, dokončí DP. Používam riedený 8:1 s vodou na karósériu a žiadny problem s účinkom ani konzistenciou (oranzovy kwazar)
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Kluci jak řešíte když potřebujete nějakej iron remover nechat dlouho působit, ale už vám začíná zasychat?
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Laconi píše:Kluci jak řešíte když potřebujete nějakej iron remover nechat dlouho působit, ale už vám začíná zasychat?
Proč dlouho působit? Radši udělám reaplikaci a nic mi nezasychá. Navíc si myslím, že neplatí pravidlo, čím déle nechám působit, tím toho sundám víc. Stejně odstraňovač působí (když ho nastříkáš na nějaký fakt zapečený a větší bordel) jakoby na vrchní část, takže napoprvé to nesundáš a musíš nastříkat znovu (zase na vrchní část, ale ta už bude oslabená). No a napotřetí to třeba sundáš kompletně :smile:. Já vím, že jsem to napsal blbě a zřejmě mě tu nepochopíte :pardon:.
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
Odpovědět