Soft 99 Fusso Coat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Umýt to nejde.
"Soray" Ne nezkoušel.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ja mam trochu podezreni, ze se ti mlati Fusso a Reflect. Zkusil bych treba na polovine kapoty postup, ktery jsem psal vyse a uvidis, zda se to zlepsi.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Ok vyzkouším. Na to bude stačit Menzerna 2500,že? Nebo kterou pastu místo reflectu
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Klidne tuto, hlavne pak poradne odmastit.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Ale je zvláštní, že to dělá jen na kapotě. Střecha přední blatníky a zbytek karoserie nic.
kozelzostravy
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 06 srp 2019, 17:10

Má už někdo ten nový Fusso? Na českých e-shopem jsem ho zatím nenašel. Pouze na polském e-shopu, bohužel s dražším doručením. Nevím zda se to vyplatí.
Mišell
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 02 dub 2015, 12:00
Bydliště: Opatovice nad Labem

Špatně hledáš:) Zkušeností asi moc ještě nebude, je to moc nový. Když se mi podaří udat starou verzi, tak si ho třeba pořídím. Ale jinak ne, je toho nespotřebovatelné množství a nemyslím si, že to bude extrémně jiný...
https://www.carmedia.cz/soft99-new-fuss ... icky-vosk/
https://www.carmedia.cz/soft99-new-fuss ... icky-vosk/
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

soray píše: 23 črc 2019, 15:21 Ja mam trochu podezreni, ze se ti mlati Fusso a Reflect. Zkusil bych treba na polovine kapoty postup, ktery jsem psal vyse a uvidis, zda se to zlepsi.
Měl jsi pravdu. 26.7. jsem to přeletěl M2500 s bílým ShineMate a druhý den byly jidět jen velice lehké hologramy. Byl jsem s autem v Itálii a ničeho jsem si nevšiml. Dneska jsem auto umyl a viděl jsem na kapotě takovou celistvou mlhu. Hologramy nebyly. Tak jsem vzal Microfiber Madnes Summit 800 a ve stínu jsem tu kapotu přeleštil. Pak na slunci tam mlha byla pořád tak jsem znova tu utěrku a znova vyleštil a mlha šla lehce dolů, což jsem nechápal. Teď nechápu co si mám o tomhle myslet. Proč se to děje jen na kapotě a na střeše třeba ne. A proč se ta mlha vytvoří.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lak je originál?
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

A odmastujes to po te paste? Ono je taky mozny, ze je to na te strese stejny, ale jak je vejs, tak to z toho uhlu nevidis...
Jak dlouho to fusso nechavas zaschnout a kolik ho davas? Na to jsem vypozoroval ze fusso docela haklive na mnozstvi..rozlestujes kratkym, nebo dlouhym chlupem?
Odpovědět