ValetPRO Orange (Citrus) Pre Wash

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Atrani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 11 srp 2016, 20:16

Díky za tip :thumbup:

Jinak dnes jsem poprvé použil po víkendovém tripu (cca 700 km) na čumáku spoustu zapečeného hmyzu, nastříkáno v poměru cca 1:8, ostříknuto osmózou už po minutě (spoustu aut na wapce) a perfektní výsledek. Předtím to jsem to šmudlal houbou a šampónem, wapkou a stejně tam toho zbylo víc, než teď po lehké aplikaci.

Asi pořídím ten pěnič a nechám to déle působit.
Mates13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2017, 16:27
Bydliště: Olomouc

také mám zatím jen jen pozitivní zkušenosti, je to super produkt
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

Zdravím, mal by som otázku, ako použiť tento prípravok na vytvorenie peny? Viem, že to nie je originál na penu, ale iné zatiaľ nemám. Kúpil som wapku od karcher aj s nástavcom na vytvorenie peny a chcel by som na to použiť toto, kým kúpim nejaký iný prípravok (nemám kde kúpiť tieto prípravky a objednávať jeden prípravok sa mi neoplatí).
Viete poradiť ako to naliať do tej nádobky na penu aby mi to vytvorilo niečo čo na aute vydrží zopár minút? Riedené, neriedené? Niečo tu bolo spomínané, že pridať šampón. Mám Dodo Sour power, koľko ho tam pridať? Netuším ako sa s tým ešte pracuje, ale predpokladám, že na tom nástavci sa asi aj niečo nastavuje. Ak by niekto poradil aj ako to nastaviť, tak budem rád :)
Ďakujem.
EDIT: Len doplním, že pravdepodobne by som vedel ešte kúpiť priamo penu od karcher. Máte s ňou niekto skúsenosti? Je to k niečomu?
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

PreWash zrovna dvakrát moc pěnit nechce...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A originál nástavec Karcheru z hobby řady taky moc ne...
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

Kúpil som už aj nejaké peny od Valetpro, ale s tým originál lacným nástavcom je to fakt bieda. Kým som obehol celé auto, tak na mieste kde som začal už bola pena takmer úplne stečená a musel som hneď umývať, aby mi to nezaschlo.
Teraz uvažujem nad kúpou nového nástavca. Len neviem či originál Karcher FJ10, alebo Dodo Juice Snow Commotion Foam Lance. HD Foam lance už mi príde trocha predražené na hobby umývanie raz za mesiac. Ale to už patrí asi do inej témy.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kup DJ nebo AF foam lance, ten Karcher bude stát za prd.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
juro111
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 25 srp 2015, 22:54
Bydliště: Slovensko, Trnava

Nakoniec som kúpil z aliexpresu MJJC Foam lance. Ďakujem za rady.
Odpovědět